KONST / Litografier / Färglitografi 12308030
nr 1230 8030
Bengt Elde
(1939-2015), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 167/300. Motivet: 58x80 cm
Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:26:08
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
6
700 kr
7
800 kr
8
1.100 kr
9
1.100 kr
8
1.100 kr (Budbetjänt)
9
1.200 kr
1.300 kr
9
1.500 kr
1.500 kr
9
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
7
1.700 kr
10
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm